kompleksowe
badania laboratoryjne
w Sosnowcu

Laboratorium analityczne Al-Med serdecznie zaprasza

Centrum diagnostyki laboratoryjnej Al-Med działa na Śląsku od 2001 roku. Zajmujemy się przeprowadzaniem kompleksowych badań analitycznych i mikrobiologicznych. Wykonujemy pełne analizy materiału biologicznego, badania krwi, moczu i kału, a także badania bakteriologiczne - wymazy i posiewy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Na badania przyjmujemy dzieci, młodzież, dorosłych i osoby starsze.

  • Świadczymy usługi dla pacjentów indywidualnych.
  • Współpracujemy z placówkami służby zdrowia: szpitalami, przychodniami oraz gabinetami lekarskimi.
  • Wykonujemy badania okresowe dla pracowników w zakładach pracy, w zakresie badań laboratoryjnych.
  • Oferujemy wizyty domowe dla osób chorych i niepełnosprawnych, które nie mogą przyjść do naszego centrum. Doświadczona pielęgniarka na miejscu u Państwa w domu może pobrać krew i dostarczyć ją do naszego laboratorium. Wystarczy zadzwonić i uzgodnić szczegóły.

Badania w naszym laboratorium wykonywane są przy użyciu analizatorów i odczynników najwyższej jakości, dzięki czemu wyniki przeprowadzanych przez nas analiz są dokładne i wiarygodne. Do pracy wykorzystujemy sprzęt znanych firm medycznych, takich jak: Siemens, Abbott, Euroimmun, Diag-med, Biomaxima, DRG Cormay. Zatrudniamy doświadczony personel, który każdemu pacjentowi może zagwarantować jakość usług na najwyższym poziomie.

W naszym laboratorium analitycznym każdemu z Państwa oferujemy szybkie i profesjonalne usługi. Większość wyników – w zależności od rodzaju przeprowadzonego badania i jego specyfiki - nasi pacjenci mogą odebrać już tego samego dnia. W szczególnych sytuacjach wykonujemy również badania ekspresowe, co umożliwia pacjentom odebranie wyników w ciągu godziny od dostarczenia nam próbki. W laboratorium medycznym Al-Med badania i analizy przeprowadzamy solidnie, terminowo i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa oraz dyskrecji. Zapewniamy miłą i przyjazną obsługę. Posiadamy certyfikaty kontroli jakości badań prowadzone przez:

  • Centralny Ośrodek Badań Jakości w Diagnostyce Laboratoryjnej w Łodzi,
  • oraz Ośrodek badań Labquality W Helsinkach.

Więcej o świadczonych przez nas usługach znajdą Państwo w zakładce badania. Zachęcamy również do lektury informacji zamieszczonych w zakładce dla pacjenta – znajduje się tam wykaz podstawowych zaleceń, do których należy zastosować się przed każdym badaniem laboratoryjnym.

Zapraszamy do naszych punktów pobrań wszystkich pacjentów z województwa śląskiego zainteresowanych przeprowadzeniem pełnych badań laboratoryjnych.